Google+ YouTube
Nowy Seat Alhambra już wkrótce

Nowy Seat Alhambra już wkrótce

SEAT szykuje nową generację swojego największego modelu. Teraz ma on być jeszcze bardziej nowoczesny, dynamiczny i wydajny.

W Vanie hiszpańskiej marki odświeżono design. Najbardziej widoczne zmiany zaszły w tylnych światłach z technologią LED, zmodyfikowanej atrapie chłodnicy czy innych wzorach felg. Kokpit Alhambry jest teraz lepiej wykończony - nowo zaprojektowana kierownica, nawiązująca do modelu Leon, poprawia komfort prowadzenia, a odświeżone wersje wyposażenia (Reference, Style i Style Advanced) oferują klientom więcej przydatnych rozwiązań.

Lifting modelu będzie okazją do rozszerzenia gamy silników o nowe jednostki TSI i TDI, spełniające normy emisji Euro 6 i zużywające do 15% mniej paliwa. Wśród diesli znajdą się jednostki o mocy od 115 KM, zapewniające zużycie paliwa od 4,9 l/100 km i emisję CO2 od 130 g/km. Najmocniejsza odmiana, 2.0 TDI/184 KM, będzie wyróżniała się momentem obrotowym wynoszącym 380 Nm i imponującymi osiągami. Alhambra ze 150-konnym dieslem będzie dostępna również z napędem 4Drive. Z benzynowych jednostek TSI dostępne będą silniki oferujące moc 150 KM i 220 KM (350 Nm) – wszystko to w parze z ekonomicznością, traktowaną jako priorytet.

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.