Google+ YouTube
Mazda CX-3 - byle do lata

Mazda CX-3 - byle do lata

Do gamy aut Mazdy dołącza CX-3 - najnowszy model producenta, w którym zastosowano wszystkie technologie SKYACTIV.


CX-3 zadebiutuje w polskich salonach już na początku wakacji. Klienci będą mogli wybierać spośród wielu konfiguracji - w gamie znajdą się silniki benzynowe i Diesla, ręczne i automatyczne skrzynie biegów, napęd na jedną oś oraz 4x4 – wszystkie z bogatym wyposażeniem.


Pierwsza na liście wersja SkyGO 4x2 z silnikiem SKYACTIV-G 2,0 l 120 KM z ręczną skrzynią biegów wyceniona została na 66 900 zł. brutto. W wyposażeniu standardowym znajdziemy tu m.in. przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, komputer pokładowy, klimatyzację manualną, gniazdo AUX i port USB, elektrycznie sterowane lusterka boczne czy system wspomagania ruszania na wzniesieniu i monitorowania ciśnienia w oponach. Wśród układów napędowych znajdziemy SKYACTIV-D – 1,5-litrowy, czysty silnik Diesla (105 KM) – oraz SKYACTIV-G – 2-litrowy silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem w dwóch wersjach mocy – 120 i 150 KM. W połączeniu z napędem na cztery koła nowej generacji, każdy z tych silników zapewnia stabilną jazdę, a zarazem niski poziom emisji spalin.

 

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

  • Latynos
    Latynos 15:41, 29 listopada 2016

    Jestem od kilku miesięcy szczęśliwym posiadaczem i taka zwykła, ludzka frajda z jazdy jest niesamowita, sama przyjemność. Żonie z kolei się wygląd podoba ;)