Google+ YouTube
BMW serii 7 - tajemnica poliszynela

BMW serii 7 - tajemnica poliszynela

Decydentom z Monachium nie udało się ustrzec prze wyciekiem do sieci zdjęć kolejnej generacji flagowej limuzyny serii 7. Co więcej, nie są to żadne szpiegowskie fotki testowego egzemplarza oklejonego folią maskującą, a oficjalne zdjęcia, na których widać nowy model jak na dłoni.

Na ujawnionych ilustracjach widać, że odwieczny rywal Meredesa S-Klasy oraz Audi A8, zyskał ostrzejszą, bardziej wyrazistą i sportową bryłę. Także wnętrze z deską rozdzielczą, na której królują cyfrowo-analogowe zegary i cyfrowy panel przyrządów, może śmiało konkurować chociażby z oszałamiającym kokpitem S-klasy.

Według różnych źródeł ciężar auta udało się zmniejszyć o ok. 100-200 kg. Zabieg ten był możliwy dzięki bardzo szerokiemu wykorzystaniu wzmocnionego włókna węglowego oraz wysokowytrzymałościowej mieszanki stali i aluminium.

Niewiele jeszcze wiemy o dokładnej specyfikacji modelu, ale jeśli wierzyć przeciekom, to pod maski serii 7 w Europie mogą trafić m.in. jednostki: 444-konny twin turbo V8 w wersji 750i xDrive oraz nowe - 260-konny diesel V6 w 730d i 322-konny sześciocylindrowy motor wolnossący w wersji 740i.

Galeria

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.