Google+ YouTube
Porsche 911 Carrera i Boxster "Black Edition"

Porsche 911 Carrera i Boxster "Black Edition"

Porsche stworzyło specjalną serię modeli 911 Carrera i Boxster o nazwie „Black Edition”. Połączenie czarnego lakieru z czarnym wystrojem wnętrza podkreśla ponadczasową, klasyczną elegancję tych sportowych aut. Ich standardowe wyposażenie obejmuje system multimedialny Porsche Communication Management (PCM) z modułem nawigacji, automatycznie przyciemniane lusterka ze zintegrowanym czujnikiem deszczu, tempomat oraz kierownicę Sport Design.

Porsche 911 Carrera Black Edition bazuje na podstawowym modelu z 3,4-litrowym silnikiem typu bokser o mocy 350 KM (257 kW) i jest oferowane jako coupé oraz kabriolet, z napędem na tylną lub obie osie. Specjalna edycja przemieszcza się na kołach z 20-calowymi obręczami o wzorze 911 Turbo, a do jej seryjnego wyposażenia należą reflektory LED z Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus). Kierowca i pasażer siedzą na podgrzewanych, sportowych fotelach. Doskonałą jakość dźwięku w kabinie zapewnia standardowe nagłośnienie przestrzenne Bose® Surround Sound System. Ponadto, specjalna edycja 911 standardowo dysponuje modułem telefonicznym oraz asystentem parkowania z przodu i z tyłu wraz z kamerą cofania.

Nie mniej atrakcyjne jest Porsche Boxster Black Edition. Roadster napędzany jest 2,7-litrowym silnikiem typu bokser o mocy 265 KM (195 kW). Spójność koncepcji kolorystycznej podkreśla czarny odcień miękkiego dachu i pałąka przeciwkapotażowego. Osłona przeciwwiatrowa pomaga uniknąć niepożądanych zawirowań powietrza, gdy dach jest złożony. Model wyróżnia się również 20-calowymi felgami Carrera Classic oraz biksenonowymi reflektorami z układem Porsche Dynamic Light System (PDLS). Kierowca i pasażer mają do dyspozycji dwustrefową klimatyzację, podgrzewane fotele oraz nagłośnienie z pakietu Sound Package Plus.

Sprzedaż wszystkich pięciu modeli Black Edition startuje 18 maja br. W Polsce ich ceny rozpoczynają się od:

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.