Google+ YouTube
Nowy Volkswagen T6 już w polskich salonach

Nowy Volkswagen T6 już w polskich salonach

Kilka miesięcy temu Volkswagen zaprezentował szóstą generację Transportera. Długo nie było trzeba czekać, aby trafił do polskich salonów.

Nowy Volkswagen T6 to również nowe ceny. Najtaniej za Transportera zapłacimy 74750 zł. W tym wypadku jest to wersja z podwoziem do zabudowy, 3-osobową kabiną i 84-konnym silnikiem 2.0 TDI. Tradycyjnie do wyboru będziemy mieli 4 wersje: Transporter, Multivan, Caravelle i California. W przypadku tej ostatniej zadebiutuje nowa wersja wyposażeniowa o nazwie Coast, obejmująca m.in. ręcznie podnoszony dach i aluminiowe szafki ozdobione jasną drewnianą wykładziną. Nie zabraknie również małej kuchni ze zlewozmywakiem.

Warto dodać, że tylko na polskim rynku kupimy wersje New Edition z bogatszym seryjnym wyposażeniem. W nowym T6 zadebiutują silniki w wariantach mocy od 84 KM do 204 KM, w tym cztery silniki TDI i dwa TSI. Dodatkowo auto będzie można doposażyć w napęd na cztery koła 4Motion.

Szósta generacja Transportera oferuje dodatki w postaci systemu Front Assist, polegającego na monitorowaniu przestrzeni przed autem. Dla potrzebujących większego komfortu przewidziano w opcji zawieszenie o zmiennej sile tłumienia DCC.

Galeria

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.