Google+ YouTube
Nowa Toyota Yaris wyznacza trendy miejskich aut, a model 2015 pod koniec roku kusi nie tylko jakością, ale i ceną

Nowa Toyota Yaris wyznacza trendy miejskich aut, a model 2015 pod koniec roku kusi nie tylko jakością, ale i ceną

Toyota Yaris jest hitem rynkowym nie od wczoraj. Kompaktowe wymiary, wysoka bezawaryjność oraz niski spadek wartości powodują, że bardzo często wybieraną opcją auta do miasta jest właśnie ta Toyota. Modele z wyprzedawanego obecnie rocznika 2015 kuszą jeszcze atrakcyjniejszą ceną.

Regularne problemy z miejscem do parkowania i korkami sprawiają, że kierowcy często skłaniają się do kupowania aut mniejszych. Jednym z samochodów idealnie dopasowanych do miejskich warunków jest Toyota Yaris.

Yaris to jeden z najnowocześniejszych samochodów miejskich, z największą ofertą napędów w tym segmencie – benzynowym, wysokoprężnym i hybrydowym. Auto jest bardzo zwinne – małe wymiary zewnętrzne i promień skrętu 4,7 m dają komfort nawet w ciasnych uliczkach. Jednocześnie wewnątrz czeka nas miła  niespodzianka, w środku swobodnie usiądzie aż 5 osób – zachwala ten samochód Włodzimierz Zientarski. Yaris kusi potencjalnych kupców wieloma zaletami, ale dla znawców motoryzacji na pierwszym miejscu pozostanie niezawodność i bardzo niska utrata wartości.

Odnośnie kosztów, cena zakupu na poziomie 36 900 zł, bo tyle w ramach wyprzedaży rocznika 2015 kosztuje nowy Yaris, to oferta równie atrakcyjna co wyprzedaże podczas słynnego Black Friday – oferowany rabat względem ceny regularnej wynosi nawet 6000 zł.

Zgodnie z najnowszą modą na oszczędne i ekologiczne samochody, co roku coraz więcej osób wybiera Yarisa z napędem hybrydowym. Tym samym oszczędzamy nie tylko na cenie zakupu, ale też w trasie, gdyż spalanie w tej wersji nawet w mieście jest godne podziwu. Mowa tu nawet o 3,1 l/100 km, czyli liczbach, które są niemal nieosiągalne dla jakiegokolwiek modelu znajdującego się na polskich drogach. Samochód hybrydowy rewelacyjnie sprawdza się w korku – dzięki silnikowi elektrycznemu i energii odzyskiwanej z hamowania auto może zużywać nawet 5-6 razy mniej niż przeciętny podobny pojazd z silnikiem benzynowym czy Diesla. To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców coraz bardziej zatłoczonych miast.

Twórcy tego modelu dużo uwagi poświęcili także komfortowi jazdy. Pod maską hybrydowego Yarisa mamy aż 100 KM, a w środku jest niebywale cicho. Toyota zresztą nie tylko kusi tymi rozwiązaniami, ale też gwarantuje ich trwałość – gwarancja na akumulator w hybrydzie wynosi do 10 lat. Z kolei finansowanie wersji hybrydowej w ramach kredytu SMARTPLAN możemy rozłożyć na raty w wysokości 925 zł miesięcznie.

Toyota Yaris to więc samochód osobowy nie tylko dla tych, którym koniecznie zależy na małym, funkcjonalnym samochodzie, ale też dla tych, którzy wymagają niskiej ceny połączonej z wysoką jakością.

 

artykuł sponsorowany

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.