Google+ YouTube
Nadjeżdża Seat Leon ST Cupra

Nadjeżdża Seat Leon ST Cupra

Kombi kojarzą się z nudnymi rodzinnymi autami, które mają zabrać na pokład dwójkę dorosłych, dwójkę dzieci i psa. W przypadku Leona ST w wersji Cupra ma być inaczej. Kompaktowe kombi o mocy 265 lub 280 koni mechanicznych rozpala emocje nie jednej głowy rodziny. 

Po zapowiedzi Golfa R w odmianie Variant, była to kwestia czasu, by Seat zaprezentował Cuprę ST. Ekscytujący hothatch przeobraził się w praktycznego kombiaka, nie tracąc na tym urody. Tak jak hatchback, ma być dostępny w dwóch wersjach - Cupra 265 i Cupra 280. Najmocniejsza wersja ze skrzynią DSG przyspiesza do setki w 6 sekund. Jest to o sekundę wolniej od zaprezentowanego na targach w Los Angeles Golfa R Variant. Pamiętajmy jednak, że przedstawiciel Volkswagena ma napęd na cztery koła i jest droższy od prezentowanej Cupry.

W standardowym wyposażeniu znajdziemy system DCC (Dynamic Chassis Control), światła full LED, system multimedialny z 6,5-calowym wyświetlaczem, wstawki z alcantary i w zależności od wersji - koła 18-calowe dla 265 i 19-calowe dla 280. Debiut jest zaplanowany na targach w Genewie, które startują 5 marca.

Galeria

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.