Google+ YouTube
Lamborghini Aventador SV - mocno limitowana seria

Lamborghini Aventador SV - mocno limitowana seria

Żeby stać się posiadaczem modelu Aventador w ekskluzywnej i wyjątkowej wersji SV, trzeba nie tylko mieć wolne 327 000 euro, ale także ustawić się w kolejce oczekujących. Pula 600 aut, które wejdą do sprzedaży z początkiem lata, z pewnością wyczerpie się błyskawicznie.

Lamborghini Aventador SV jest mocniejsze od standardowej wersji o 50 KM (łącznie 750 KM), i lżejsze o 50 kilogramów. Samochód odchudzony do 1525 kg przyspiesza od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy i rozpędza się do ponad 350 km/h.

Oprócz tego, najnowsze Lambo jest o 150 procent bardziej wydajne aerodynamicznie od swojego bazowego odpowiednika i generuje o 170 procent wyższą siłę docisku. Całość uzupełnia bardziej agresywny bodykit nadwozia. W kokpicie znalazł się nowy wyświetlacz TFT w tablicy przyrządów, a kierowca i pasażer zasiadają w specjalnie zaprojektowanych fotelach. Wszystkie modele otrzymają 20-calowe obręcze aluminiowe z przodu i 21-calowe z tyłu, na których znajdą się opony Pirelli P Zero Corsa. Standardem jest też karbonowo-ceramiczny układ hamulcowy.

 

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.