Google+ YouTube
Beetle mania - VW prezentuje cztery nowe wersje "garbusa"

Beetle mania - VW prezentuje cztery nowe wersje "garbusa"

Podczas wystawy New York International Auto Show Volkswagen zaprezentował aż cztery nowe odmiany legendarnego Garbusa. Cztery studyjne wizje wyznaczają kierunek rozwoju gamy modelowej Beetle.

Beetle Cabriolet Denim charakteryzuje się niebieską barwą. Zarówno niebieski lakier „Stonewashed Blue Metallic”, jak i granatowy dach o strukturze tkaniny nawiązują do dżinsu (po amerykańsku: „Denim”).


Beetle Cabriolet Wave w pomarańczowym kolorze „Habanero Orange Metallic” nawiązuje do stylu życia na plażach wschodniego i zachodniego wybrzeża USA. Fotele zdobi tapicerka rodem z lat 50. i 60. Deska rozdzielcza wykonana jest z prawdziwego drewna i ma przypominać deskę surfingową.


Beetle Pink Edition to propozycja przede wszystkim dla kobiet o zdecydowanym charakterze mieszkających na całym globie. Akcesoria w kolorze różu, także te sygnowane logiem najdroższych marek, można znaleźć zarówno na Manhattanie, jak i w innych metropoliach. Idealnie do nich pasuje samochód - coupe w różowym kolorze „Pink Metallic”. Model ten przykuwa uwagę także dzięki kontrastującym z różem nadwozia elementom w kolorze czarnym, chromu, oraz przypominającym aluminium.


Beetle Concept R-Line to rasowe auto dla kierowców kochających sportowe wrażenia z jazdy. Pod maską pracuje silnik 2.0 TSI o mocy 220 KM. Ta odmiana lakierowana białym kolorem „Oryx-White Perleffekt” rzuca się w oczy dzięki jedynym w swoim rodzaju zderzakom, osłonom nadwozia utrzymanym w kolorze błyszczącej czerni, czarnemu dyfuzorowi oraz potężnemu spojlerowi z tyłu nadwozia. Sportowe akcenty znalazły się również we wnętrzu auta, które wyposażono w kubełkowe fotele i ozdobne elementy ze skóry oraz tworzywa przypominającego włókno węglowe.

 

 

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.