Google+ YouTube
Audi RS3 Sportback - najmłodszy w rodzinie

Audi RS3 Sportback - najmłodszy w rodzinie

Do rodziny sportowych modeli Audi z serii RS dołącza właśnie kompaktowy A3 w nadwoziu Sportback. Dzięki pięciocylindrowemu, turbodoładowanemu silnikowi, od 0 do 100 km/h przyspiesza w 4,3 sekundy. Jego prędkość maksymalna może zostać na życzenie podwyższona do 280 km/h.

Jak przystało na pojazd z czterema ringami na masce, już w standardzie otrzymamy bardzo bogate wyposażenie. Oprócz napędu na cztery koła quattro i mocnej jednostki napędowej rozwijającej 270 kW (367 KM), samochód wyposażono m.in. w diodowe reflektory i tylne światła, progresywny układ kierowniczy czy rozbudowany system poduszek powietrznych.


Kierowca nowego Audi RS3 Sportback otrzymuje do dyspozycji wiele pomocnych technologii, m.in.: MMI radio, Audi parking system z czujnikami z przodu i z tyłu pojazdu z wizualizacją na ekranie MMI, Audi drive select, Audi sound system, Audi music interface i czujnik zmierzchowy świateł z czujnikiem deszczu. Opcjonalnie zamówić można szereg pakietów i systemów wpływających na bezpieczeństwo i komfort. Należą do nich m.in. kamera cofania, Audi side assist, Audi active lane assist, Audi pre sense basic czy asystent podjazdu – Audi hold.

Audi RS3 Sportback z silnikiem 2.5 TFSI i napędem na cztery koła quattro kosztuje 257 670 złotych.

Galeria

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.