Google+ YouTube
Audi zbiera zamówienia na nowe A4

Audi zbiera zamówienia na nowe A4

Sieci dealerskie Audi rozpoczynają zamówienia na najnowszą generację Audi A4. Auto będzie można zamawiać od 17 sierpnia. Do wyboru są nadwozia Limousine lub Avant.

Dziewiąta generacja A4 z zewnątrz nie uległa dużej zmianie. Audi zyskało za to bardzo zaawansowaną technologię, m.in. reflektory diodowe Matrix, adaptive cruise control z asystentem jazdy w korkach, Audi virtual cockpit czy system nagłaśniający w formacie 3D marki Bang & Olufsen. Według deklaracji producenta nowe A4 ma być lżejsze od poprzednika nawet o 120 kilogramów.

Pod maskę nowego A4 trafi po raz pierwszy jednostka 2.0 TFSI Ultra wykonana zgodnie z zasadą rightsizingu, która pozwala na dynamikę przy zachowaniu odpowiedniej pojemności silnika. Moc nowego motoru będzie wynosić 190 KM. Nowy model Audi ma średnio palić 4,8 litra na 100 kilometrów ( dla Limousine).

Najtaniej za Audi A4 Limousine przyjdzie nam zapłacić 131 470 złotych. Ceny A4 w nadwoziu Avant będą zaczynały się od 139 070 złotych. Na polskich drogach samochody pojawią się jesienią tego roku

Galeria

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.