Google+ YouTube
Odświeżony Volkswagen Sharan zadebiutuje w Genewie

Odświeżony Volkswagen Sharan zadebiutuje w Genewie

Volkswagen udostępnił pierwsze zdjęcia Volkswagena Sharana po faceliftingu. Premiera jest zapowiedziana na marcowe targi w Genewie. 

Wraz z odświeżeniem, rodzinny model Volkswagena otrzymał nową paletę silników, które według producenta są o 15% oszczędniejsze i spełniają normę Euro 6. Podczas debiutu dostępnych będzie pięć zmodyfikowanych jednostek napędowych. Dwa silniki TSI o mocach 150 i 220 koni mechanicznych i trzy jednostki wysokoprężne, każda o pojemności dwóch litrów i wariantach mocy 115, 150 i 184 KM. Jedynie silnik 2.0 TDI 150 KM będzie można wyposażyć opcjonalnie w napęd na cztery koła. 220 konna benzyna w seryjnym wyposażeniu zawiera dwusprzęgłową skrzynię DSG. 

Oprócz zmodyfikowanych tylnych świateł LED, zmiany na zewnątrz są niezauważalne. Do listy opcjonalnych dodatków zostały dodane nowe wzory felg oraz dwa nowe kolory - Hudson Bay Blue i Crimson Red, zarezerwowane dla modeli specjalnych Ocean i Beach. W kokpicie znalazła się nowa kierownica i nowe aplikacje dekoracyjne. Systemy z zakresu bezpieczeństwa zostały uzupełnione o Blind Spot Monitor, monitorujący martwe pole i Rear Traffic Alert, który informuje o autach nadjeżdżających z boku podczas manewru cofania. Nowością jest Android Auto i Car Play, który umożliwia pełną integrację smartfonów z Androidem i iOS. 

Galeria

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.