Google+ YouTube
Nowe Porsche 911 i poważne zmiany

Nowe Porsche 911 i poważne zmiany

Po czterech latach od premiery obecnej generacji 911, Porsche postanawia odświeżyć swój model. Największe obawy fanów motoryzacji związane są ze zmianami poczynionymi w silniku auta.

Od ponad 50 lat, Porsche produkuje kultowy model 911. Jego sukces zawdzięcza m.in. niezmiennej bryle auta. Dla niektórych samochód jest nudny, dla innych to geniusz niemieckiej inżynierii. Parę dni temu w RPA przyłapano odświeżoną wersję obecnej generacji 911.

Zmiany zewnętrze, tak jak przystało na ten model są subtelne. Z przodu lekko zmienione światła do jazdy dziennej i zderzak, a z tyłu dodano inne wloty powietrza.- Również zderzak i światła uległy zmianie.

Jeszcze do niedawna model Turbo, charakteryzujący się użyciem turbosprężarki, stanowił osobną odmianę 911. Wraz z face-liftingiem wszystko ma ulec zmianie. Producent w nowym modelu ma użyć motor o pojemności 3 litrów wspomagany turbo, zastępując jednostki wolnossące o pojemności 3,4 l i 3,8 l. Taka konfiguracja ma generować 370 KM lub 420 KM.

Na razie są to wstępne informacje na temat odświeżonej 911-ki, które potwierdzają plotki na temat wprowadzenia downsizingu oraz stworzenia dodatkowych modeli z turbodoładowaniem. Oficjalna premiera odbędzie się na wrześniowych targach we Frankfurcie.

Galeria

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.