Google+ YouTube
Debiutuje odświeżone BMW serii 1

Debiutuje odświeżone BMW serii 1

Przeciwnicy przednich reflektorów w serii 1 długo oczekiwali na zmianę ich wyglądu, aż do dnia dzisiejszego. Producent z Monachium zafundował poważny lifting swojego hatchbacka.

Największe zmiany zaszły w pasach przednim i tylnym. Nowe reflektory ze standardowymi światłami LED do jazdy dziennej, wraz z muskularnym grillem nawiązują do odświeżonej gamy modeli BMW. Większe wloty powietrza i przetłoczenia w przednim zderzaku dobrze komponują się z resztą nadwozia. Ciekawostką jest możliwość doposażenia w adaptacyjne reflektory LED. W tylnej części auta najbardziej wyróżniają się nowe, duże światła, w technologii LED, które zachodzą na klapę bagażnika.

BMW oferuje w standardowym wyposażeniu takie dodatki jak radio BMW Professional, czujnik deszczu, klimatyzację automatyczną, czy system iDrive z 6,5-calowym wyświetlaczem w desce rozdzielczej.

Jednostki silnikowe również zostały odświeżone. Wersje benzynowe zaczynają się od modelu 116i. To 3-cylindrowy, 1,5-litrowy silnik zapewniający 109 KM i 180 Nm. Ostatni, najmocniejszy wariant to M135i z 3-litrowym, 326 konnym benzyniakiem (6 koni mechanicznych więcej od wersji przed liftingiem). Rozwijający 116 KM i 270 Nm, model 116d rozpoczyna gamę silników wysokoprężnych. Popularny 120d otrzymał 6 KM i 20 Nm więcej od poprzednika (obecnie 190 KM i 400 Nm). Kończący stawkę diesli to dwulitrowy 125d o mocy 224 KM.

 

 

Galeria

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.