Google+ YouTube
Enjoy - radość użytkowania w czwartym włoskim mieście

Enjoy - radość użytkowania w czwartym włoskim mieściePo Mediolanie, Rzymie i Florencji, Turyn staje się kolejnym włoskim maistem, do którego dociera usługa "Enjoy",  w ramach której zarejestrowało się 250 tysięcy użytkowników, którzy zrealizowali dwa i pół miliona wypożyczeń.

Usługa „car sharing" firmy Eni zrealizowana we współpracy z Fiatem i Trenitalia, dotarła do Turynu, gdzie do dyspozycji mieszkańców będzie flota samochodów licząca docelowo czterysta Fiatów 500. Zasady korzystania oraz cechy usługi „car sharing" „Enjoy" oferowanej w Turynie są takie same, jak te obowiązujące w pozostałym miastach włoskich: bezpłatna rejestracja on-line i wyjątkowe "customer experience". Klient może odnaleźć najbliższy samochód i zarezerwować go za pośrednictwem aplikacji na smartphone'a (Android, iOS i Windows Phone) lub strony internetowej www.enjoy.eni.com albo  wybrać któreś z wolnych aut stojących wzdłuż drogi i natychmiast je wypożyczyć.


„Enjoy" to efektywna, innowacyjna usługa, która wspiera dobrą energią mobilność mieszkańców Turynu, dzięki najbardziej konkurencyjnej na rynku taryfie: 25 eurocentów za minutę faktycznego korzystania z usługi (za pierwsze 50 km, po których stosowany jest również koszt 25 eurocentów za każdy przejechany 1 km) i 10 eurocentów za minutę, jeśli Klient chce zarezerwować samochód również podczas postoju. Taryfa jest typu „all inclusive", ponieważ obejmuje koszty ubezpieczenia, utrzymania, paliwa i parkingu.

Komentarze

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.